Úvodní strana - CYBER SECURITY
z

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

d
GDPO 2.0

Řiďte vzdělávání svých zaměstnanců jednoduše a efektivně

1
2
3

Certifikace a uznání osvědčení

Aplikace umožňuje vystavovat certifikáty zaměstnancům po úspěšném absolvování kurzů a testů. To nejenže vaše zaměstnance motivuje, ale může také sloužit jako uznání jejich dovedností a znalostí před interními i externími klienty.

Flexibilita ve vytváření vlastních kurzů a testů

S GDPO máte možnost vytvářet vlastní kurzy a testy dle potřeb vaší organizace. Tím zajistíte, že vzdělávací obsah bude plně přizpůsoben vašim cílům a požadavkům.

Důležitá data pro vedení

GDPO poskytuje ucelené reporty, které vám umožní sledovat pokrok a výsledky v oblasti vzdělávání ve vaší organizaci. Tato data mohou být klíčová pro strategické rozhodování a plánování budoucího rozvoje.

GDPO

Proč zvolit GDPO?

S pomocí nástroje GDPO zvládnete jednoduše vzdělávat a testovat znalosti i dovednosti vašich zaměstnanců. Aplikace umožňuje vytvořit vámi požadované kurzy, vše ověřit i vystavit certifikát. Protože každý jeden zaměstnanec je odpovědný za chod celé firmy. Nástroj navíc nově umožňuje provádění phishingových kampaní.

Security