Školení

Více než tři čtvrtiny organizací označují za největší riziko své kybernetické bezpečnosti vlastní zaměstnance. Díky nám můžete toto riziko výrazně snížit. Vyzkoušejte naše školení kybernetické bezpečnosti nebo školení GDPR. Školení přizpůsobíme na míru vaší organizace. Kromě školení celých organizací pořádáme i speciální, tématické kurzy pro manažery kybernetické bezpečnosti, vedoucí IT oddělení, DPO a další pracovníky. Začněte už dnes pracovat na zvýšení vaší úrovně kybernetické bezpečnosti.

Analýzy a audity

Odhalte skryté zranitelnosti a slabiny vašeho systému. Pomocí našich analýz a auditů získáte komplexní přehled o stavu GDPR či úrovni kybernetické bezpečnosti ve vaší organizaci. Analýzy a audity provádí zkoušení analytici a metodici. Na základě těchto analýz budete moci provést procesní, organizační a technická opatření, která povedou ke zlepšení vašeho stavu. Analýzu nebo audit kybernetické bezpečnosti by si měla každá organizace nechat zpracovat minimálně jednou ročně.

Testování

Vyzkoušejte, jak by váš systém nebo celá organizace fungovaly v případě kybernetického útoku. Pro tuto zkoušku můžete zvolit metody penetračního testování, etického hackingu, kybernetických laboratoří, falešného ransomware či phishingu nebo další způsoby. Zjistěte včas, kde jsou největší rizika vašeho systému a odstraňte je dřív, než přijde skutečný útok.

Certifikace

Uveďte vaše procesy, organizační nastavení a technické vybavení do souladu s platnými právními předpisy či mezinárodními standardy a nechte svou organizaci zároveň certifikovat. Ukažte svým obchodním partnerům, že dodržujete ty nejpřísnější požadavky na bezpečnost a zvyšte tak pověst vaší organizace. S celým procesem implementace legislativy a následné certifikace vám rádi pomůžeme.

NAŠI ZÁKAZNÍCI

Ministerstvo obrany Ministerstvo vnitra Ministerstvo průmyslu a obchodu
Úřad práce Bratislava Brno Praha Liberecky kraj Ombudsman PST CLC Schäfer Česká spořitelna Letiště Brno

Kontaktujte nás

Napište nám